031 608 279 (Uroš) info@badminton-menges.si

Lestvica PKA

Tretji turnir za ligo Pod Kamniškimi Alpami (PKA) v sezoni 2018/19 je končan.
Sledi še finalni turnir lige PKA, ki bo v soboto 4.5.2019 od 8.30 dalje.

Lestvica po 3. turnirju badminton lige PKA:

Po 3. PKA turnirju Po 3. PKA turnirju Po 3. PKA turnirju
XD WD MD
Vrstni red Ime Priimek Točke Vrstni red Ime Priimek Točke Vrstni red Ime Priimek Točke
1 Tanja Papler 270 1 Tanja Papler 280 1-2 Janez Vtič 260
2 Uroš Bregar 245 2 Helena Šinkovec 220 1-2 Jurij Zaletel 260
3 Helena Šinkovec 175 3 Mateja Jus 165 3-4 Uroš Bregar 230
4-5 Nina Vrankar 170 4 Irena Burgar 150 3-4 Igor Tomazin 230
4-5 Igor Tomazin 170 5 Katja J. Mikulin 140 5 Darko Duralija 220
6-7 Mateja Jus 140 6-7 Damijana Kisovec 125 6 Uroš Radakovič 195
6-7 David Vrhovnik 140 6-7 Mateja Vidmar 125 7 Mitja Holz 170
8 Miha Šinkovec 130 8 Polona Šušteršič 120 8 Gašper Skubic 150
9 Katja Mikulin 125 9 Nika Kogovšek 115 9 Jure Šinkovec 140
10 Andrej Kuči 105 10-13 Nataša Miklič 100 10 Igor Repše 110
11 Jure Šinkovec 100 10-13 Vita Miklič 100 11 Andrej Kuči 100
12 Nika Kogovšek 95 10-13 Eva Meglič 100 12-13 Miha Šinkovec 95
13-17 Klemen Korenčič 80 10-13 Tanja Kogoj 100 12-13 Miha Furlan 95
13-17 Aleš Šavrič 80 14 Monika Kozlevčar 85 14-15 Izidor Homar 90
13-17 Eva Meglič 80 15 Urška Tišler 80 14-15 Lojze Krapež 90
13-17 Ela Bajt 80 16 Maša Jeraj 80 16 Dejan Tomažič 80
13-17 Mitja Holz 80 17 Romana Gorta 75 17-19 Branko Sočak 75
18-23 Mateja Vidmar 75 18-20 Ela Bajt 70 17-19 Rok Kalan 75
18-23 Matjaž Kern 75 18-20 Jasmina Rus 60 17-19 Matjaž Kern 75
18-23 Monika Kozlevčar 75 18-20 Mojca Oman 60 20-21 Sandi Komlanc 70
18-23 Polona Šušteršič 75 19 Tadeja Osenjak 60 20-21 Jakob Godler 70
18-23 Jana Saje 75 20-21 Jana Saje 45 22 Primož Slapar 63
18-23 Dejan Vičič 75 20-21 Andreja Kmet Tomazin 45 23-27 Gregor Peškir 60
24-25 Damijana Kisovec 73 22-23 Lara Melloni 30 23-27 Bojan Pečnik 60
24-25 Tomaž Šter 73 22-23 Nika Zorc 30 23-27 Miran Rade 60
26 Sebastjan Vovko 70 23-27 Aleš Šavrič 60
27 Branko Sočak 65 23-27 Gregor Pirnaver 60
28 Primož Sedušak 63 28 Primož Sedušak 55
29-31 Nina Jemec 60 29-30 Andraž Pele 50
29-31 Matjaž Hribernik 60 29-30 Nejc Pele 50
29-31 Tinkara Butara 60 31-37 Sebastjan Vovko 45
32 Irena Burgar 55 31-37 Anže Ciuha 45
33-35 Snežana Zupin 48 31-37 Klemen Korenčič 45
33-35 Jure Roblek 48 31-37 Peter Razpotnik 45
33-35 Romana Gorta 48 31-37 David Vrhovnik 45
36-40 Nina Dodič 45 31-37 Tomaž Magerl 45
36-40 Nataša Miklič 45 31-37 Žiga Schoner 45
36-40 Uroš Vidovič 45 38-39 Gregor Šum 40
36-40 Tomaž Magerl 45 39-39 Matej Žižek 40
36-40 Žiga Schoner 45 40 Silvo Metelko 35
41-44 Maša Jeraj 33 41-44 Andrej Mokotar 30
42-48 Urška Tišler 30 41-44 Erik Gregorič 30
42-48 Dejan Tomažič 30 41-44 Dejan Vičič 30
42-48 Jasmina Rus 30 41-44 Damjan Uršič 30
42-48 Andrej Mokotar 30 45 Primož Frantar 28
42-48 Blaž Burnik 30 46-47 Jaka Fabijan 25
42-48 Rok Kalan 30 46-47 Bojan Brglez 25
42-48 Lojze Krapež 30 48-51 Luka Ivanc 20
49-52 Nataša Šušteršič 20 48-51 Blaž Burnik 20
49-52 Branko Zver 20 48-51 Miha Jakofčič 20
49-52 Nuša Komatar 20 48-51 Andraž Vene 20
49-52 Primož Slapar 20 52-53 Martin Kladnik 15
53-57 Gregor Šum 18 52-53 Teo Flis 15
53-57 Gregor Pirnaver 18
53-57 Mojca Oman 18
53-57 Blaž Koren 18
53-57 Tadeja Osenjak 18
Sponzorji: