031 608 279 (Uroš) info@badminton-menges.si

Lestvica PKA

Sezona 2019/2020

Vsako sezono organiziramo 4 turnirje lige PKA. Vsak posamezen turnir lige PKA šteje za skupno lestvico lige PKA. Tekmovanje poteka v kategorijah mešani pari (XD), ženske posamezno (WS), moški posamezno (MS), ženske dvojice (WD) in moške dvojice (MD). Na vseh turnirjih so za vse discipline, razen za WS in WD, razpisani kategoriji A in B.

Lestvica po 1. turnirju lige PKA:


MESTO IME PRIIMEK 9. 11. 2019 SKUPAJ
1 Petra Oreč 100 100
1 Matija Hranilović 100 100
2 Vanja Mlejnik 80 80
2 Tine Albrecht 80 80
3 Andrea Kralj 70 70
3 Toni Hotko 70 70
4 Svetlana Katić 60 60
4 Mitja Holz 60 60
5-8 Lara Dujmić 50 50
5-8 Igor Tomazin 50 50
5-8 Maja Mujkić 50 50
5-8 Blaž Bečan 50 50
5-8 Tanja Papler 50 50
5-8 Uroš Bregar 50 50
5-8 Eva Meglič 50 50
5-8 Aleš Šavrič 50 50
9-12 Tinkara Butara 40 40
9-12 Matjaž Hribernik 40 40
9-12 Mateja Vidmar 40 40
9-12 Matjaž Kern 40 40
9-12 Veronika Jelen Polak 40 40
9-12 Andrej Mokotar 40 40
9-12 Katja Mikulin 40 40
9-12 Mihael Prosen 40 40
13-18 Helena Šinkovec 30 30
13-18 Jure Šinkovec 30 30
13-18 Irena Burgar 30 30
13-18 Andrej Kuči 30 30
13-18 Snežana Zupin 30 30
13-18 Jure Roblek 30 30
13-18 Klavdija Radin 30 30
13-18 Boštjan Petrovčič 30 30
13-18 Darja Babič 30 30
13-18 Matic Turinek 30 30
13-18 Ivana Mikinac 30 30
13-18 Alen Mijatović 30 30
19-20 Jana Saje 20 20
19-20 Dejan Vičič 20 20
19-20 Nuša Pavlovič 20 20
19-20 Gregor Božič 20 20


MESTO IME PRIIMEK 9. 11. 2019 SKUPAJ
1 Urška Tomažič 100 100
1 Dejan Tomažič 100 100
2 Tadeja Osenjak 80 80
2 Blaž Koren 80 80
3 Nina Turnšek 70 70
3 Andrej Bensa 70 70
4 Nika Kogovšek 60 60
4 Rok Kalan 60 60
5-8 Živa Alič 50 50
5-8 Jan Suhadolnik 50 50
5-8 Monika Kozlevčar 50 50
5-8 Primož Slapar 50 50
5-8 Mateja Vrhovnik 50 50
5-8 David Vrhovnik 50 50
5-8 Lara Melloni 50 50
5-8 Vid Tome 50 50
9-11 Urška Žvan 30 30
9-11 Peter Žvan 30 30
9-11 Veronika Kudlackova 30 30
9-11 Primož Sedušak 30 30
9-11 Damijana Kisovec 30 30
9-11 Tomaž Šter 30 30


MESTO IME PRIIMEK 9. 11. 2019 SKUPAJ
1 Urša Trbežnik 100 100
2 Veronika Kudlackova 80 80
3 Jana Saje 70 70
4 Lara Melloni 60 60
5-6 Mojca Oman 50 50
5-6 Nina Turnšek 50 50


MESTO IME PRIIMEK 9. 11. 2019 SKUPAJ
1 Matjaž Krkač 100 100
2 Matjaž Hribernik 80 80
3 Blaž Bečan 70 70
4 Uroš Bregar 60 60
5-8 Ivan Kulaš 50 50
5-8 Matjaž Kern 50 50
5-8 Damjan Baš 50 50
5-8 Dejan Vičič 50 50
9-12 Jure Šinkovec 30 30
9-12 Andraž Vene 30 30
9-12 Igor Tomazin 30 30
9-12 Aleš Šavrič 30 30

 



MESTO IME PRIIMEK 9. 11. 2019 SKUPAJ
1 Gregor Božič 100 100
2 Peter Jerič 80 80
3 Žiga Zaletel 70 70
4 Andrej Bensa 60 60
5-8 Rok Kalan 50 50
5-8 Luka Ivanc 50 50
5-8 Alen Mijatović 50 50
5-8 Jan Suša 50 50
9-12 Miran Rade 30 30
9-12 Samo Slapar 30 30
9-12 Gregor Šum 30 30
9-12 Matej Žižek 30 30

 



MESTO IME PRIIMEK 9. 11. 2019 SKUPAJ
1 Klavdija Radin 100 100
1 Urša Trbežnik 100 100
2 Andrea Kralj 80 80
2 Petra Oreč 80 80
3 Vanja Mlejnik 70 70
3 Maja Mujkič 70 70
4 Lara Dujmić 60 60
4 Tanja Papler 60 60
5-8 Nika Kogovšek 50 50
5-8 Veronika Kudlackova 50 50
5-8 Mateja Vidmar 50 50
5-8 Snežana Zupin 50 50
5-8 Katja Mikulin 50 50
5-8 Ivana Mikinac 50 50
5-8 Eva Meglič 50 50
5-8 Urška Tomažič 50 50
9-10 Irena Burgar 40 40
9-10 Helena Šinkovec 40 40
9-10 Živa Alič 40 40
9-10 Lara Melloni 40 40
11-13 Veronika Jelen Polak 30 30
11-13 Mateja Vrhovnik 30 30
11-13 Tadeja Osenjak 30 30
11-13 Urška Žvan 30 30
11-13 Damijana Kisovc 30 30
11-13 Monika Kozlevčar 30 30

 



MESTO IME PRIIMEK 9. 11. 2019 SKUPAJ
1 Toni Hotko 100 100
1 Matija Hranilović 100 100
2 Uroš Bregar 80 80
2 Matic Turinek 80 80
3 Janez Vtič 70 70
3 Jurij Zaletel 70 70
4 Matija Holz 60 60
4 Jure Kranjc 60 60
5-8 Klemen Korenčič 50 50
5-8 Dejan Vičič 50 50
5-8 Maj Kristan 50 50
5-8 Andrej Kuči 50 50
5-8 Igor Tomazin 50 50
5-8 David Vrhovnik 50 50
5-8 Matjaž Kern 50 50
5-8 Mihael Prosen 50 50
9-10 Izidor Homer 40 40
9-10 Peter Razpotnik 40 40
9-10 Jure Roblek 40 40
9-10 Jure Šinkovec 40 40
11-14 Tine Albrecht 30 30
11-14 Branko Sočak 30 30
11-14 Miha Furlan 30 30
11-14 Miran Rade 30 30
11-14 Boštjan Petrovčič 30 30
11-14 Stane Stupica 30 30
11-14 Aleš Šavrič 30 30
11-14 Dejan Tomažič 30 30

 



MESTO IME PRIIMEK 9. 11. 2019 SKUPAJ
1 Andrej Mokotar 100 100
1 Žiga Zaletel 100 100
2 Rok Kalan 80 80
2 Primož Sedušak 80 80
3 Silvo Metelko 70 70
3 Gregor Pirnaver 70 70
4 Blaž Burnik 60 60
4 Peter Jerič 60 60
5-8 Blaž Koren 50 50
5-8 Peter Žvan 50 50
5-8 Gregor Šum 50 50
5-8 Matej Žižek 50 50
5-8 Primož Slapar 50 50
5-8 Samo Slapar 50 50
5-8 Luka Ivanc 50 50
5-8 Andraž Vene 50 50
9-12 Jaka Fabijan 30 30
9-12 Uroš Radakovič 30 30
9-12 Bojan Brglez 30 30
9-12 Sandi Komlanc 30 30
9-12 Boro Čulibrk 30 30
9-12 Matic Zupančič 30 30
9-12 Davorin Sever 30 30
9-12 Jan Suhadolnik 30 30


Sponzorji: